Проведено робочу зустріч

Дата: 26.02.2019 08:42

Вчора, 25 лютого 2019 року, в Ланчинській селищній раді ОТГ було проведено робочу зустріч представників «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА з селищним головою, заступником голови, представниками відділу соціального захисту, служби у справах дітей селищної ради, старостами сіл Добротів, Середній Майдан, соціальними педагогами, практичними психологами та заступниками директорів закладів освіти ОТГ з метою підвищення ефективності виконання державної політики з протидії торгівлі людьми та активації роботи в цьому напрямку.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо активізації роботи у сфері запобігання торгівлі людьми, виявлення та надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми, проведення оцінки реального стану  реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.