Акція «Це прикольно! Признач побачення в бібліотеці!»

Дата: 15.02.2019 11:26

День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, У нас – з початку 1990-х років.

Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?

З приводу цього існує чимало красивих легенд. Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу вінчав римських легіонерів із їхніми коханими.

Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. І саме з нагоди дня Валентина в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих 14 лютого,  працівниками організовано акцію «Це прикольно! Признач побачення в бібліотеці!»

Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?

Під час акції, бібліотекарі  пропонували всім бажаючим призначити побачення у бібліотеці, познайомитися з книгами про кохання,  дізнатися більше про свято всіх закоханих.

А також подарувати валентинку з гарним літературним зізнанням у коханні  - було приємною несподіванкою. Бібліотекар Любов Дутчак розповіла учасникам акції, що це побачення в бібліотеці залишить яскраві моменти в їхньому житті та можливо змінить їхні долі.