Майстер-клас "Мрійливі почуття в маленькому сердечку"

Дата: 15.02.2019 10:43

День святого Валентина - свято романтики, сюрпризів, свято, коли люди  висловлюють свої почуття один одному. В Ланчинській міській бібліотеці для дітей відбулось засідання клубу "Хобіляндія". Наталія Яремин розповіла про історію походження свята, легенду про священника Валентина. Пройшов "на ура"  майстер-клас з виготовленя валентинок в техніці паперопластики, який провела вчителька Ланчинської гімназії, керівник клубу "Хобіляндія" Ірина Сенчук. На підготовлених шаблонах у формі сердечок діти проявили свою фантазію і майстерність: прикрашали свої вироби намистинками і квітками, виготовляли і клеїли бантики. Використовували усі можливі підручні матеріали: кружево, стрічки, спажки, клей.  Було весело і гамірно, усі учасники старались, кожна робота відрізнялась одна від одної і була неповторною, бо в неї вкладена часточка чистої дитячої душі, любові та щирості. Цікаво і змістовно пройшла вікторина "Ситуація", яку підготували бібліотекарі, учні з впевненістю відповідали на запитання.

Цікаве та веселе у нас вийшло святкування. Обличчя дітей сяяли від радості, а це означає, що свято пройшло на славу, і кожний з них зустріне свою "валентинку".