З Україною в серці

Дата: 27.02.2019 15:01

Творчі здібності у всіх людей різні. Але є те, що єднає всіх – вони здатні відчувати, любити та радіти.

Свою любов до рідного краю, захоплення його красою, вилила в поетичні рядки Аліна Бойчук, учениця 8-А класу Ланчинської гімназії . Аліна брала участь у Всеукраїнському конкурсі « Батьківщина – в серці назавжди », який провела редакція журналу для дітей України «Дзвіночок». Вона є призером конкурсу в номінації «Поезія » та зайняла ІІ місце.

Диплом за перемогу від журналу « Дзвіночок » вручила завідувачка дитячої міської бібліотеки для дітей Яремин Н.М. на чудовому заході «Нас єднає мова», який був присвячений Міжнародному Дню рідної мови. Свято Мови підготували та провели учні 7-А класу під керівництвом Голіней Г.Я., а серед запрошених була наша поетеса Марія Яновська, яка презентувала свої поезії.

Для Аліни Бойчук поезія – це «музика слів», «живопис, який чує»…Бажаємо творчих злетів та нових досягнень!