Проведено виїзний прийом громадян в Середньомайданському старостинському окрузі

Дата: 13.02.2019 17:15

У вівторок 12 лютого голова Ланчинської селищної ради ОТГ  В. Попович та заступник голови М. Гресько провели виїзний прийом громадян Середньомайданського старостинського округу в с. Сер. Майдан.

На прийомі побувало троє громадян із різних питань. Проведено зустріч із працюючим колективом Середньомайданського ліцею та фельдшерсько-акушерського пункту. Обговорено питання взаємодії центру об’єднаної територіальної громади та громадами що приєдналися, а також пропозиції щодо соціально-економічного розвитку.

Цього ж дня відбувся плановий прийом громадян лікарями ЦПМСД  на якому побувало 15 людей.

Принагідно треба зазначити, що такі виїзди стали традиційними. Так, 05.02.2019р. на прийомі у терапевта, акушер-гінеколога, педіатра побувало  33 людей, лаборантом відібрано 18 загальних аналізів крові та 10 аналізів на визначення цукру в крові.