Поетична година "Героїчний подвиг не канув в забуття"
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354545/dbf3b3c3453eb9bf65d331b21c3a2793.jpg)
Щоб вшанувати і прославити подвиг молодих юнаків, які жертовно загинули в бою під Крутами в Ланчинській міській бібліотеці для дітей провели поетичну годину "Героїчний подвиг не канув в забуття".Бібліотекарі підготували екскурс в історичне минуле тогочасних подій. Учні 10-а класу Ланчинського ліцею поетичними рядками і хвилиною мовчання вшанували героїв, що стали єдиною обороною України, і сьогодні з небес дивляться на нас живих і утверджують віру, що вільна Україна вічна, як вічна пам'ять про героїв Крут.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354545/07889c77c5f2a1f1a20284e3772d52a5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354545/dd19a154e78b3f931ae046bf1d78624f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354545/c6652c7044093de90cbbc649b38fb646.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354545/53173ac48fa70de285259cff65aa4447.jpg)
Сучасні поети не байдужі до історії України, редактор, член літстудії "Бистрінь" Мирослава Гордєєва-Мельник схвильовано та з тривогою в душі читала вірші "Не плачте, мамо...", "Такий був білий сніг". У щирих поглядах старшокласників відчувалося співчуття і захоплення, одностайність і готовність повторити самим подвиги ровесників.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354545/13e13cd64e65a8616738d2f2b1d99526.jpg)
Педагоги Ланчинського ліцею Іванна Сенчук і Леся Іваночко провели паралелі між подвигом героїв Крут та героями російсько-української війни, наголосивши про необхідність згуртованості та єдності українського народу.
Жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студенства. Україна пишається молодими Героями. Пам'ять про них і та велична слава за яку вони боролися - невмируща.
Вічна їм слава!