Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 20 січня 2019 року у селі Середній Майдан, у парафіяльному храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста відбувся щорічний флешмоб «Колядуймо разом» організований Ланчинською селищною радою ОТГ. Захід був завершальним етапом широкої акції, спрямованої на збереження, популяризацію та примноження різдвяних традицій, а головне, об’єднання нашої громади.

За доброю християнською традицією, свято розпочалось з благословення настоятеля храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста с. Середній Майдан пароха о.Андрія Лучина. Всіх присутніх дивували своїми виступами парафіяльний хор церкви, народний аматорський хоровий колектив «Дума» с.Середній Майдан (керівник – Кінаш Богдана), дитячий колектив клубу          с.Вишнівці (керівник – Уляна Семенишин), колектив вчителів Середньомайданського ліцею. Особливо всіх зачарував спів вокальної формації «Просто неба», які професійно виконали ряд колядок, а саме: «Пречистая Діва», «Щедрик», «Різдвяна ніч», «Що то за предиво».

З вітальним словом виступив голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович, який привітав всіх словами Ю. Шкрумеляка:

«Мир і спокій тому дому,

Тут не буде місця злому!

Слава Богу, добрі люди,

Хай добро тут з вами буде!

Добрі маємо новини,

Для дорослого й дитини!

Весь світ нині звеселився,

Бо Син Божий народився!»,

і наголосив що сила нашої громади в єдності, тільки спільними зусиллями ми зможемо вибороти краще майбутнє.

Також громаду с. Середній Майдан колядками та віншуваннями привітали працівники апарату селищної ради, культури та освіти.

Свято закінчилось виконанням всіма присутніми загальної коляди «Добрий вечір тобі» та державного гімну.

Нехай спільна коляда об’єднює громаду, зігріває наші душі різдвяним теплом. Також маємо надію, що на наступний рік флешмоб «Колядуймо разом!» об’єднає ще більше сердець, та прозвучить ще гучнішою колядкою.