З грудня 2018 року Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади організувала підключеннядо всесвітньої мережі Інтернеткорпуси Ланчинської та Добротівської гімназії, де навчаються першокласники за стандартом Нової української школи». Сьогодні Інтернет — це потужне джерело інформації й альтернатива довідникам, словникам, картам і навіть книгам і підручникам.Звичайно, «всесвітня павутина» не зможе вирішити всі задачі, що постають перед ним у його роботі з дітьми, але дає необмежені можливості вчителям обмінюватись досвідом з колегами, оперативно одержувати інформацію для рішення й загальнопедагогічних, і методичних, і виховних проблем. Навчити своїх учнів жити та ефективно діяти у швидкоплинному світі сьогодення неможливо, не навчившись і не адаптувавшись самому до цього світу.Сам педагог повинен бути активним Інтернет-користувачем - це вимога часу! Деякі предмети особливо потребують частого підживлення педагога матеріалами всесвітньої павутини. Використання на уроці фільмів, репортажів, фрагментів програм, фотографій робить його більш інформативним та цікавим для учня. Тому одниміз завдань, яке стоїть перед учителем бути провідником для учнів у світі Інтернету і навчити їх використовувати його на благо навчання.