Збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів ІФ РВ АМУ

Дата: 29.11.2018 13:30

29 листопада 2018 року голова селищної ради Ланчинської ОТГ Володимир Попович взяв участь у загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів ІФ РВ АМУ. На яких розглядалися питання діяльності в 2018 році, обговорювалися перспективи на 2019 рік, а також презентувався проект Стратегії розвитку Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС «Асоціація міст України» до 2025 року.

Ініціатива проведення зборів направлена на популяризацію кращих практик, вироблення нових підходів у вирішенні актуальних питань розвитку територій в ході реформи місцевого самоврядування, спільне напрацювання звернень до верховної Ради України, Уряду України, народних депутатів України, центральних органів виконавчої влади щодо вирішення проблемних питань, невідкладного реагування на виклики сьогодення.