Конкурс солістів «Пісенний дивограй»

Дата: 23.10.2018 11:22

10 жовтня 2018 року  у м. Надвірна пройшов ІІ (районний) етап конкурсу солістів «Пісенний дивограй» з метою підтримки та розвитку вокального мистецтва. У конкурсі взяли участь учениця  Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка – Дем’янців Тетяна у номінації «Українська популярна музика», керівник – Цицанюк Любомир Іванович, яка зайняла ІІ місце та учениця Ланчинської гімназії – Мацюк Тетяна у такій ж номінації, керівник – Пнявчук Ольга Миколаївна, яка зайняла ІІІ місце.

Проведення конкурсу сприяло популяризації сучасної української пісні. Відзначили серйозне ставлення до цієї справи керівників Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка та Ланчинської гімназії Ланчинської селищної ради ОТГ – Т.М. Дикан та М.В. Петруняка, які створили належні умови для виявлення та подальшого розвитку творчих нахилів вихованців. Бажаємо нових перемог!