Дороги терміново потребують ремонту

Дата: 12.10.2018 16:02

З ініціативи голови Ланчинської селищної ради ОТГ Володимира Поповича за погодженням ДЕПАРТАМЕНТу БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ОДА створено комісію у складі начальника філії Надвірнянський «РайАвтодор» – Трачука В.А; провідного інженера філії – Гули Д.П.; заступника селищного голови Ланчинської ОТГ – Іванішака В. І.; сільського голови села Середній Майдан – Бевзюк О. П. для обстеження автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 090101 Богородчани- Ланчин на участку Вишнівці- Ланчин протяжністю 8,1 км.

За результатами обстеження виявлено, що дана ділянка дороги знаходиться в незадовільному та аварійному стані і є непридатною для безпечного руху транспорту і перевезення пасажирів. На всій протяжності дороги суцільні глибокі рвані ями, сітка тріщин покриття. Узбіччя занижені. Водовідвідні канали замулені, а в більшості випадків відсутні (фотографії додаються). Внаслідок проведеного обстеження комісія рахує за доцільне виготовити проектно-кошторисну документацію та терміново провести дрібний поточний ремонт обстеженої ділянки дороги.

Матеріали комісії направлено Івано-Франківській ОДА для відповідного реагування.