Привітання депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія Голінея з Днем працівника освіти

Дата: 05.10.2018 10:44

Шановні освітяни прийміть найщиріші вітання з нагоди  Вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

У цей день кожний з нас якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов'ю згадує свого вчителя, рідну школу.

Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Якісна підготовка випускників шкіл, перемоги школярів на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта нашої громади постійно підвищує свої якісні показники, повністю забезпечує потреби громадян. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Завдяки Вам наша молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

В день Вашого професійного свята бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою

депутат обласної ради                                                                                                       Юрій Голіней