Вчитися по новому в нових класах

Дата: 03.10.2018 10:22

Відділ освіти, сім'ї та молоді Ланчинської ОТГ отримав шкільні меблі: комплекти парт, шафи та учительські столи для першокласників.  Комплекти парт рівнопропорційно розподілено по закладах загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради ОТГ. Комплект для учня складається зі столу-парти та стільця. Усі виступаючі краї металевих деталей закриті пластиковими заглушками. У поверхні кришки розташований отвір під стаканчик та пенал для письмового приладдя. Кути сидіння та спинки стільця заокругленні, анатомічної форми та кріпляться до каркасу стільця спеціальними заклепками, що запобігають травматичності та пошкодженню одягу, а також, унеможливлюють розбирання стільців учнями. Бажаємо творчих досягнень!