Дата: 01.10.2018 16:00

24-25 вересня 2018 року голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович взяв участь у засіданні Асоціації міст України, який у рамках «Дня діалогу» відбувся у м. Тернопіль.

У роботі форуму взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова асоціації міст України Віталій Кличко, керівники міністерств та відомств, голови міст та ОТГ.

За підсумками форуму прийнято звернення Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів  України.

Головою Ланчинської ОТГ Володимиром Поповичем внесено пропозицію щодо забезпечення зарахування податку на доходи фізичних осіб, який нарахований та утриманий з найманих працівників як відокремлених, так і виробничих структурних, і функціональних структурних підрозділів юридичних осіб фактичного відділення ( тобто незалежно від організації структури юридичної особи, фізичних осіб - податкового агентства), до місцевих бюджетів за місцем розташування та здійснення діяльності таких підрозділів, що забезпечить повноту надходження зазначеного податку до місцевих бюджетів за належністю.

Таку пропозицію учасниками засідання підтримано одноголосно. Маємо надію, що дане питання буде врегульовано.