Фото без описуФото без опису

28.09.2018 року відбулася оперативна нарада у голови Ланчинської  селищної ради Поповича В.В.  апарату Ланчинської селищної ради за участю працівників культури.

На нараді Володимир Васильовиич зазначив, що діяльність бібліотечних установ нашої громади – багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, у свою чергу, ще змалечку вчить усьому доброму і вічному. Провідний бібліотекар Дутчак Любов була нагороджена грамотою за плідну працю та яскраве проведення масових заходів. Також працівникам бібліотек було вручено квіти та відзначено Ланчинську масову бібліотеку для дорослих за заняте 2-ге місце в конкурсі «Краща бібліотека 2018 року»

Крім того, на нараді розглянуто  питання щодо роботи бібліотек:

•   Про списання літератури.
  •   Про підготовку звіту про пророблену роботу бібліотек Ланчинської громади.
  •    Про надання інформації на офіційний сайт Ланчинської громади.

А також ряд соціальних питань:

•  Про роботу сектору соціального захисту  та служби у справах дітей.
  •   Про призов на військову службу.
  •   Про організацію заходів до Дня вчителя.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення та дано відповідні доручення.