Привітання селищного голови Ланчинської селищної ради ОТГ Володимира Поповича з Днем бібліотекаря!

Дата: 30.09.2019 08:15

Шановні бібліотекарі Ланчинської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості. Бібліотека – це своєрідна пам'ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.

Шановні бібліотекарі, прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну місію, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу наших земляків. Бажаю міцного здоров’я, добробуту, творчих успіхів, вірних друзів та однодумців, миру і злагоди!

З повагою,

селищний голова                                                                              Володимир Попович