Під головуванням селищного голови Володимира Поповича 30 вересня 2020 року в залі засідань селищної ради відбулась позачергова 27 сесія Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання на якій були присутні 22 депутати.

Сесію Ланчинської ОТГ розпочато з виконання Державного Гімну України та молитви «Отче наш».

Не змогли взяти участь у засіданні сесії:

• Христан А.І., - через стан здоров'я;
  • Блонський В.І. - у відрядженні;
  • Балабан Р.М. – у зв’язку із сімейними обставинами;
  • Янко М.Д. - не повідомив про причини;
  • Гресько Ю.В., Голіней Ю.С. – за межами України.

Головуючий ознайомив депутатів з питаннями порядку денного позачергової сесії:

Про затвердження проектно-кошторисних документацій:

-  на «Реконструкцію з добудовою туалетних приміщень Ланчинської гімназії Ланчинської селищної ради ОТГ».

- «Реконструкцію з добудовою туалетних приміщень Добротівської гімназії Ланчинської селищної ради ОТГ».

- «Відновлення водовідведення та дорожнього покриття доріг комунальної власності згідно розрахунку обсягу коштів з резервного фонду державного бюджету»

- «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Молодіжна в селищі Ланчин».

- затверджено розпорядження селищного голови № 132/02.1-05, № 162/02.1-05, № 163/02.1-05 «Про затвердження проектно-кошторисної документації».

Рішення з питань бюджету:

- затверджено Протоколи № 10,11,12,13,14 постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку.

- внесено зміни до рішення сесії № 935 «Про селищний бюджет на 2020 рік».

Ряд земельних питань фізичних осіб.

В результаті своєї роботи депутати одноголосно ухвалили рішення з усіх питань порядку денного.