В Рогатинському районі  накладено карантинний режим у зв’язку із виявленням західного кукурудзяного жука

Дата: 21.09.2018 15:25

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

21.09.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

В Рогатинському районі  накладено карантинний режим

у зв’язку із виявленням західного кукурудзяного жука

При здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану у вересні 2018 року  фітосанітарним інспектором Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, виявлено обмежено поширеного в Україні карантинного шкідника -  західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera) на території Рогатинського району в с.Потік ТОВ «Захід-Агро МХП» на площі 7 га, що підтверджено результатами досліджень ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія».

Відповідно до статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин» на даній території господарства на площі 7 га запроваджено карантинний режим, згідно розпорядження Рогатинської райдержадміністрації № 269 від 19.09.2018 року.

Визначено заходи з локалізації та ліквідації вогнищ західного кукурудзяного жука на території господарства на 2018-2022 роки.