Розпочався новий навчальний рік в мистецькому закладі — Ланчинській дитячій музичній школі

Дата: 19.09.2018 09:16

Музика, як казка, музика — жива.
І не треба серцю будь-які слова.
В музиці — найвищі ніжні почуття.
В ній любов і туга, та саме життя.
Музика, як море, то штормить, то ні.
Там знаходить серце рятівні вогні.
Музика, як сонце гріє нам серця,
І нема початку і нема кінця.
І чого не зможеш словом досягти,
В музиці розкажеш щиру правду ти.

Культура і мистецтво це найважливіші компоненти всебічної освіти, яка забезпечує повний розвиток особистості.

1 вересня 2018 року розпочався новий навчальний рік в мистецькому закладі — Ланчинській дитячій музичній школі.
Цього року контингент школи становить 130 учнів, яких будуть навчати 16 педагогів по класах: скрипки, фортепіано, баяна, акордеона, гітари, сопілки, флейти, саксофона, кларнета, бандури.

Порівнюючи минулі роки цей рік видався вдалим в плані набору юних музикантів-першокласників. Дорадним є той факт, що у ці нелегкі часи змін та реформ не втрачає популярності музичне мистецтво.

При підтримці голови Ланчинської ОТГ п. Володимира Поповича ми маємо змогу повного набору учнів, завдяки доступній платі за навчання, яка була встановлена для учнів Ланчинської об'єднаної територіальної громади.

Педагогічний колектив школи буде направляти свої вміння, знання, зусилля на якісну підготовку учнів. Планує успішно виконувати поставлені завдання, що сприятиме подальшому творчому зростанню у справі виховання і навчання підростаючого поколіня.

Дирекція та колектив
            Ланчинської дитячої музичної школи.