На виконання Закону України,відповідно до цільової  соціальної програми  та положення щодо  підбору та направлення дітей для оздоровлення і відпочинку до дитячих закладів за рахунок коштів обласного бюджету відділом освіти, сім’ї та молодіЛанчинської селищної ради ОТГ проводилася оздоровча кампанія .

Оздоровленням та відпочинком в Українських  дитячих центрах «Артек», «Молода Гвардія» та у  обласному -Перлині  Придністров’я було охоплено 36 дітей із закладів освіти Ланчинськоїгромади.

Серед них діти :

• з особливими освітніми потребами -1;
  • сироти -1;
  • з багатодітних сімей-9;
  • з малозабезпечених сімей -10;
  • талановиті та обдаровані – 12;
  • осіб визнаних учасниками бойових дій -3.

Відпочинок та оздоровлення  учнів загальноосвітніх навчальних закладів ОТГ складалися з однієї зміни (тривалість 21 день) де їм були створені відповідні умови, складена змістовна програма та проведені цікаві заходи .

Яскраве літо 2018 року назавжди залишиться у юних серцях приємним спогадом, а позитивні емоції допоможуть у навчанні. Впевнені, що на наступний відпочинковий сезон будуть мати змогу  оздоровитись набагато більше дітей.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису