На Херсонщині чергові спалахи африканської чуми свиней

Дата: 15.08.2018 11:48

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

15.08.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

На Херсонщині чергові спалахи африканської чуми свиней

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в особистих селянських господарствах м. Олешки (1 спалах) і с. Солонці Праві (1 спалах) Олешківського району Херсонської області виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС), згідно результатів Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області (звіти про результати дослідження № 001377 п.м./18 від 12.08.2018 року і № 001378 п.м./18 від 12.08.2018 року).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях, рішенням яких затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.