Практичне тестування програмного продукту «Муніципальний фіскальний реєстр»

Дата: 26.07.2018 14:36

Ланчинську громаду, як члена Асоціації Міст України, включено до переліку пілотних громад, які безплатно отримують  програмне забезпечення «Муніципальний фіскальний реєстр».

Сьогодні працівники Ланчинської селищної ради ОТГ, спеціаліст програмного забезпечення В.Білоус та головний спеціаліст місцевого економічного розвитку О.Голіней проходять практичне тестування програмного продукту «Муніципальний фіскальний реєстр»

Муніципальний фіскальний реєстр - це програмний продукт, що містить інформаційні відомості про нерухоме майно, комунальне майно, земельні ділянки та спрямований на забезпечення обробки таких даних, збереження, надання відомостей окремо для кожного місцевого бюджету. Реєстр покликаний допомогти органам місцевого самоврядування сформувати чітку картину щодо їхньої фінансової ситуації і на якісно новому рівні виконувати свою роботу.

Запровадження в Ланчинській селищній раді ОТГ муніципального фіскального реєстру сприятиме зміцненню фінансової спроможності ОМС завдяки зростанню надходжень місцевих податків  та зборів.