Інформація про  виявлення карантинних організмів за період з 19 по 25 липня 2018 року

Дата: 27.07.2018 10:34

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

27.07.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

Інформація про  виявлення карантинних організмів

за період з 19 по 25 липня 2018 року

Звертаємо увагу жителів краю на результати  фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь, котрий постійно проводять фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Так, за період з 19 по 25 липня 2018 року в ході ревізії старих вогнищ, виявлено обмежено поширені в Україні:

- рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) на території Долинського району - с.Новичка - на площі 0,91га;

- амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L) в м.Рогатині - на площі 1,65га;

- американський білий метелик (Hyphantria cunea Drury) на території Снятинського району – с.Орілець – на площі 2га, с.Стецева – на площі 13га;

- золотисту картопляну нематоду( Globodera rostochiensis ( Woll) M. et St. ) на території Івано-Франківської міської ради – с.Крихівці – на площі 0,93га.

Визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму.