Міжнародна культурно-освітня поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»

Дата: 26.07.2018 13:25

Дорогі друзі!

З метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн7-15 жовтня 2018 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану .

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники

? обласних, міських, районних, селищних, сільських рад,? районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон), надсилаються до 10 вересня 2018 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501-01-15(067) 407-77-98(097) 908-52-28,(050) 447-49-68(093) 214-64-17.