ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРИЙНЯТТЯ  РІШЕНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ  ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ  ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 04.07.2018 09:13

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про прийняті рішення сесією селищної ради від 27 червня 2018 року щодо надання дозволів на розроблення проектів детальних планів територій:

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

• по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Косюк Л.М.

• по вулиці Незалежності в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області  Усин М.О., Усин Н.М.

• по вулиці Чорновола в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області Півторак Р.Я, Півторак Г.Ю.