Підписано договір про співпрацю

Дата: 27.06.2018 10:23

Минулого тижня відбулась зустріч голови Ланчинської селищної ради ОТГ Надвірнянського району Володимира Поповича та директора Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Володимира Петрішака – щодо співпраці зі службою зайнятості.

Володимир Петрішак наголосив, що надання комплексних послуг різним верствам населення районів щодо підвищення поінформованості про послуги служби зайнятості, надання допомоги молоді в усвідомленому виборі професії або сфери діяльності, подоланні негативних наслідків безробіття, відновлення мотивації до праці, активізації до подальшого успішного працевлаштування – основні пріоритети діяльності служби зайнятості.

В свою чергу Володимир Попович, зазначив важливість роботи зі шкільною молоддю, адже формуючи уявлення з урахуванням потреб ринку праці та їхніх бажань – фундаментом успішності.

Результатом цієї зустрічі було підписано договір про співпрацю Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ з територіальною громадою селища Ланчин.