Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

25 червня, у селищі Ланчин в рамках проекту «Поліція громада – безпечний простір» урочисто відкрили нову поліцейську станцію.

Поліцейська станція розміщена в приміщенні Народного дому. Два робочі кабінети обладнано відповідно до належних умов праці дільничного офіцера поліції, працівників груп реагування патрульної поліції, оснащено їх комп’ютерною технікою, налаштовано мережу Інтернет, для можливості у подальшому підключення різних баз даних.Поліцейська станція обслуговуватиме два села – Ланчин і Добротів, а це в загальному близько дванадцяти тисяч людей.

На відкритті був присутній начальник обласного управління превентивної діяльності Іваницький Микола Ігорович, начальник районного відділу поліції Кавінський Іван Володимирович та селищний голова Ланчинської ОТГ Попович Володимир Васильович

"Тепер жителям навколишніх сіл буде набагато зручніше звертатися до поліцейських за допомогою. У разі виклику, поліцейські зможуть швидше відреагувати на повідомлення громадян про правопорушення",- зазначив селищний голова.

 

«Діяльність станції у селах дасть можливість ефективніше реагувати на звернення громадян. Правоохоронці забезпечуватимуть публічний порядок, виїжджатимуть на місце скоєння злочину чи правопорушення. Чим ближче поліція до людей, тим безпечніше на території обслуговування. Те, що поліція поруч – уже є профілактикою злочинності. І добре, що громади підтримали проект і зробили усе можливе, аби в наших селах було безпечніше і спокійніше жити», -  зазначив начальник превентивної діяльності ГУНП в області Микола Іваницький