ХІХ творчий  звіт ЦДЮТ « Ми діти твої, Україно!»

Дата: 23.05.2018 08:48

20 травня 2018 року в приміщенні Ланчинського народного дому відбулося  традиційне свято - творчий звіт Ланчинського  Центру дитячої та юнацької творчості,  приурочене   Дню захисту дітей. Недашківська Ярослава Олексіївна радо привітала всіх присутніх вступним словом.

Шановних гостей зустрічали вихованці гуртка «Троїсті музики»,  які своєю музикою задали хороший настрій на ціле свято.   Всі присутні мали можливість взяти участь у майстер-класах,  які для них підготували керівники гуртків,  а також переглянути  виставку дитячих робіт .

Під час заходу було  вшановано пам'ять героїв,  які боролись за незалежність України, покладання гірлянді до підніжжя пам’ятників.

На сцені було представлено більше 15  номерів. Вихованці  закладу танцювали, співали, грали на музичних інструментах, показували театралізовані сценки,  акробатичні номери, декламували вірші, розказували гуморески   і все це приносило задоволення присутнім у залі.