Оздоровлення та відпочинок дітей в державних підприємствах України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і «Український дитячий центр «Молода гвардія»

Дата: 05.05.2018 14:23

У рамках обласної цільової соціальної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, відповідно до Положення щодо підбору та направлення дітей для оздоровлення і відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету,відділом освіти, сім’ї та молоді Ланчинської селищної ради об’єднаної  територіальної громади було організовано та відправлено дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок на ІV тематичну зміну: «Артек» - «Академмістечко Артек» яке знаходиться вм. Київ, Пуща-Водиця - 2 дітей та на ІV тематичну зміну«Збережемо рідний край» в «Молоду гвардію» вм.Одеса - 3 дітей.

Бажаємо нашим діткам приємного відпочинку та щасливого повернення додому.