До уваги жителів села Середній Майдан

До уваги жителів села Середній Майдан

ТОВ " АКРІС-ЗАХІД" повідомляє про те, що  на орендованих підприємством землях,навколо села Середній Майдан буде проводитись внесення ЗЗР по посівах.

" Селище в якому хочеться жити!"

" Селище в якому хочеться жити!"

    Як гадаєте, чи добре знаєте свій рідний край!? І хоч би де ми не перебували, куди б не пролягли наші життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках повертаємось до рідних місць. З нагоди відзначення 783-ї річниці від дня першої згадки про Ланчин працівники КЗК «Центр культури і дозвілля» Оксана Гасько і Наталія Яремин підготували краєзнавчий екскурс памʼятними місцями рідного селища. Запрошуємо Вас до перегляду відеоролика, в якому прийняли участь юні акторки, активні читачки Ланчинської міської бібліотеки для дітей: Марічка Мельничук, Вероніка Степанова, Андрушко Надія, Микитишин Оля, Тарговецька Оля, Дімнич Софійка, Хомин Марійка, Мартинова Віра, Балабан Марійка і дякуємо за участь у заході. Поетеса Марія Яновська , вміло та з великою любовʼю возвиличує у своїй поезії рідний, милий серцю Ланчин. 

​​​​​​​26.06.2024 відбулось засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради

​​​​​​​26.06.2024 відбулось засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради

26.06.2024 відбулось засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Надії Данилюк, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися  різних сфер життєдіяльності громади.Всі питання було розглянуто, та прийнято відповідні рішення.