Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

У  вересні місяці 2020р. в Ланчинському Будинку дитячої та юнацької творчості, була проведена перша педагогічна рада 2020-2021 навчального року. На нараді були присутні: директор БДЮТ – Недашківська Я.О., методист БДЮТ – Семенюк В.В.  кульорганізатор БДЮТ - Петруняк М.Ю. та всі керівники гуртків.
Дана нарада носила ознайомчий характер, де всі присутні були проінформовані про річний план роботи установи, про режим роботи, про мережу гуртків, а також про методичну та культмасову роботу на 2020-2021н.р.
На нараді всіх присутніх ознайомили з технікою безпеки та охорони праці під час роботи. Ковальчук Н.О. заступник головного лікаря КНП ЦПМСД наголосила на важливості охорони здоров'я та безпеки життєдіяльності, а також більш детально ознайомила з епідемілогічною ситуацією повязаною з короновірусною інфекцією у нашій місцевості.
Дем'янчук Ганна Михайлівна виступила із настановчими порадами для молодих керівників гуртків.
Директор БДЮТ попросила всіх присутніх дотримуватись правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки та побажала успішного навчального року.