На Прикарпатті шестеро киян потрапили до інфекційної лікарні

22 січня 2020 року  6 студентів,  які навчаються в Київському національному торгівельно-економічному університеті, були госпіталізовані до інфекційного відділення Яремчанської міської лікарні з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція».  Хворі скаржились на загальну слабкість, блювоту, болі в животі, діарею, підвищення температури тіла до 38-39º С.

До уваги споживачів:  Держпродспоживслужбою заборонено продаж іграшки  з перевищеним вмістом  свинцю

До уваги споживачів: Держпродспоживслужбою заборонено продаж іграшки з перевищеним вмістом свинцю

На підставі доручення Держпродспоживслужби щодо виявлення  продукції, яка не відповідає встановленим вимогам та/або становить серйозний ризик, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснило за ланцюгом постачання позапланову перевірку характеристик продукції, а саме: дитячої іграшки «Неваляшка» (зі світ.еф.) ТМ «BaBy Tumbler», артикул 606А-1, дата виготовлення: листопад 2018, країна-виробник: Китай.

Обережно: ГРИП ПТИЦІ

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 18.01.2020 в ПП «Хутір» (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області) було зареєстровано загибель птиці.