Шановна, Марина Дудяк.

Нам надзвичайно пощастило, що саме Ви були нашим Програмним спеціалістом в рамках співпраці з Програмою DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність).

Робота була надзвичайно важкою та новою для нашої новоствореної громади. Звичайно відчувався брак досвіду, недостатність фахівців, але завдяки злагодженій, якісній та своєчасній роботі з вами, ми змогли ефективно здійснювати співробітництво, залучати додатково інвестиційні кошти.

Саме завдяки Вашому досвіду, професіоналізму, наполегливості та лояльності ми маємо такі високі результати роботи:

- «Формування центру дозвілля та відпочинку (громадського простору) Ланчинської громади» (реконструкція скверу імені Юрія  Шкрумеляка);

- «Покращення роботи місцевого самоврядування через створення сучасних умов роботи  вищого представницького органу ОТГ – Ради громади із забезпеченням широкого залучення громадськості»;

- « Придбання планшетів з метою проведення опитування жителів Ланчинської ОТГ»;

- «Облаштування  молодіжного  простору  та  фітнес-залу»;

- «Підвищення якості доріг місцевого значення та безпеки на дорозі, шляхом придбання спецтехніки (автогрейдера) та облаштування тротуарів до основних закладів соціальної сфери»;

-  «Просторове  планування»;

- «Створення території  з  покращеною інфраструктурою для  бізнесу, громадян  та туристів   біля  оглядової  вежі  в урочищі «Жбир» в селі Добротів».

Ви стали для нас не просто колегою, а надійним другом.

Бажаємо Вам успішної співпраці з громадами - партнерами Програми DOBRE, участі в реалізації нових, класних проєктів в громадах України.