"Мавка. Лісова пісня"

25 лютого 1871 року народилася незламна духом, мужня, сильна, витривала донька українського народу - Леся Украінка. Учні 8-б класу (класний керівник Галина Іваночко) Ланчинського ліцею переглянули мультфільм «Мавка. Лісова пісня» знятий за мотивами драми-феєрії поетеси «Лісова пісня». До уваги чита(!)чів представили книжкову викладку літератури «Велична і сильна духом». Заходьте до бібліотеки, торкніть(!)(!)ся частинкою своєї душі до нелегкої долі та незрівнянного таланту справжньоі Українки - мужньої жінки та істинної патріотки.

6 березня в Народному домі селища Делятин відбулася зустріч членів виїзної робочої групи з організації надання допомоги членам сімей загиблих ветеранів війни з родинами загиблих військовослужбовців Делятинської та Ланчинської територіальних громад.

05.03.2024 року відбувся тренінг "Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми"

5 березня у приміщенні селищної ради БО  БФ "Карітас Івано- Франківськ УГКЦ" провів одноденний тренінг "Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми" з членами  міжвідомчої ради Ланчинської селищної ради ТГ в рамках реалізації проекту" Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов'язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або гендерно-зумовленого насильства в Івано-Франківській області".