12 червня 2024 року на базі Гвіздської сільської публічної бібліотеки Надвірнянської міської ради відбувся регіональний семінар «Сільська публічна бібліотека – осередок культурного життя громади», учасниками якого були бібліотечні працівники Ланчинської, Переріслянської, Надвірнянської територіальних грамад.

Привітала учасників семінару та побажали плідної праці виконувачка обов’язків управління культури і туризму Надвірнянської міської ради Богдана Ковалюк.

В рамках фахового семінару підготовлено професійні виступи для колег на різні теми.

Роботу бібліотек Ланчинської ТГ на тему «Бібліотека як соціокультурний центр громади», представила провідний методист КЗК «Центр культури і дозвілля» Марія Попович.

- «Публічна бібліотека територіальної громади: виклики, можливості, досягнення» - Віра Хімейчук, завідувачка науково-методичного відділу Івано-Франківської ОУНБ ім. Івана Франка.

- «Пріоритетні напрями роботи сільської сучасної бібліотеки» - Марта Кушнерчук.

- «Проєктна діяльність ЦМПБ» провідна методистка Надвірнянської ЦМПБ Тетяна Гавриленко.

Неперевершений патріотичний захід "Героїв країна – моя Україна" в рамках обласної акції «Герої нашого часу» зворушив усіх присутніх до сліз.

На завершення відбулося підбиття підсумків семінару. Ділилися своїми думками та враженнями.

Бібліотекарі Ланчинської ТГ щиро вдячні Тетяні Гавриленко – директору Надвірнянської центральної міської публічної бібліотеки та всім організаторам семінару за запрошення. Ми отримали велике задоволення від спілкування з колегами, а також обговорили плідну співпрацю та отримали новий досвід, цікаві ідеї, багато вражень.