З 03 червня 2024 року по 07 червня Івано-Франківська ОУНБ ім. І. Франка як зареєстрований Хаб цифрової освіти розпочала цикл онлайн тренінгів для координаторів Хабів Івано-Франківської області. Учасниками цього онлайн - тренінгу стали провідний методист КЗК Попович Марія Іванівна та провідний бібліотекар Ланчинської міської бібліотеки для дорослих Дутчак Любов Василівна, які успішно пройшли навчання у межах проєкту Української бібліотечної асоціації «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках – Хабах цифрової освіти». Спеціалізовані тренінги, що проводили тренери регіонального тренінгового центру Л. Жирик, М. Цюпа, М. Ілюк та експерт-консультант Асоціації Вікторія Польова, допоможуть в організації роботи нашої бібліотеки як Хаб цифрової освіти.

Під час навчання Любов Дутчак та Марія Попович поглибили свої знання та навички у цифровізації, познайомилися з кращими бібліотечними практиками, обмінювалися досвідом та зможуть тепер надавати нові послуги і проводити корисні заходи для мешканців нашої громади.

Після пройденого тренінгу методист та бібліотекар отримали електронні сертифікати.