Фото без опису

Є люди, які ще за життя стають легендами. Навколо них творяться міфи, чутки, перекази, за якими так важко відрізнити правду від вигадки. Вони ж мовчать, оберігаючи свій особистий світ від стороннього ока і впускаючи туди лише близьких і перевірених.

Такою є Ліна Василівна Костенко – поет, публіцист, громадський діяч. А в першу чергу – жінка, яка одного разу написала: «Я вибрала долю собі сама, і що зі мною не станеться, - у мене жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці», - і лишилася на все життя вірною цим словам.

19 березня, з нагоди дня народження видатної української поетеси в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих провідний методист КЗК «Центр культури і дозвілля» Марія Попович розгорнула книжкову виставку «Нев’янучий сад поезії Ліни Костенко» та підготувала інформину «ЛІНА КОСТЕНКО — ЦІКАВІ ФАКТИ». Наша односельчанка, поетеса Марія Яновська прочитала власний вірш, присвячений поетесі Ліні Костенко «Народу царствена душа».А читачка Уляна Майструк зворушливо продекламувала вірш поетеси Ліни Костенко "Голгофа" .