Хвилиною памʼяті та спільною молитвою разом із священнослужителями, присутні вшанували всіх українських Героїв - борців за волю і незалежність нашої країни!🕯️

З словами вдячності всім захисникам та настановами памʼятати історію і допомогати героям сучасності, виступила голова Ланчинської громади Надія Данилюк.

По-особливому трепетно та актуально звучав вірш-посвята Іванни Долі «Героям Крут та сучасним українським воїнам» у виконанні Марічки Мельничук!

На завершення прозвучав славний гімн Українських січових стрільців, що і сьогодні надихає українських воїнів, які захищають рідну країну «Червона калина» - у виконанні ансамблю «Сонет».

Дякуємо ведучим заходу: Климко Тетяні, Гоцяк Ярині та Дяченко Вікторії!

А також вихованцям Ланчинського будинку дитячої та юнацької творчості за створену квіткову композицію, для вшанування воїнів, що віддали життя за Україну.

Наші Герої житимуть доти, доки жива наша пам’ять про їхній подвиг заради нас.

Слава Україні!🇺🇦

Героям Слава!