Віче-реквієм «Нестихаючий відгомін непокори» до вшанування 10-ї річниці подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в селищі Ланчин!

Дякуємо всечесним отцям Василю і Тарасу, та всім присутнім за спільну молитву.

Ліцеїстам, учням 9-Б класу за проникливу сценку, учениці 6-В класу Марічці Мельничук за продекларований вірш Марії Яновської «Заповіт Небесної Сотні», за пісню «Українське сонце» Олі Іваночко.

Ведучим заходу: Олесі Кінашевській та Тетяні Мацюк.

Ми закликаємо вас згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які віддали найцінніше - життя!🕯️

Ми повинні пам’ятати, відтворювати, говорити про тих людей і ті події, щоб увічнити велич людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави!

Низький уклін нашим воїнам, котрі в тяжких боях продовжують боронити наш спокій!🙏🏻🇺🇦

Слава Україні!

Героям Слава!