Сьогодні святкує свій день народження талановита, чудова:поетеса, наша односельчанка Марія Яновська .Володарка 10 збірок поезій, одна з яких - пісенник " Я чую музику води" . Друкувалась у багатьох збірниках та літературно - художніх виданнях.

Літературно художні видання, м. Біла Церква, видавництво " Час Змін Інформ"

Альманах " Ковток життя" у 15 випусках 2017-2023р.

Друкувалась у літературно-художній газеті " Гарний настрій", а також у районних газетах " Яремчанський вісник" та " Народна воля".

Працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих та користувачі вітають іменинницю з днем народження. Зичимо миру, добра, Божого благословення. Хай Вашій талановитій душі буде завжди затишно, невпинно струменить землею українською творча невичерпна енергія серця.

З нагоди дня народження поетеси в книгозбірні пройшли поетичні читання

"Я в людські душі сію зерна ". З задоволенням вірші декламували користувачі бібліотеки, провідний методист Марія Попович , член літературної студії " Бистрінь" імені Нестора Чира, письменниця Галина Христан.

Поезії Марії Михайлівни надихають і хвилюють. Її душа щира і світла.

Хочеться побажати цій прекрасній жінці і хорошій, талановитій людині багато-багато добра, здійснення найзаповітніших мрій та успішного втілення в життя всіх творчих задумів.

Хай поруч будуть тільки добрі люди, хай в серці завжди панує тепла, щаслива весна.

Божого Вам благословення і удачі на довгій-предовгій дорозі життя.

Нехай цвітуть під небом синьооким

Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,

Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,

Любові, доброти і щастя повен дім,

Нехай у серці розкошує літо

І соняхом квітує золотим.

Хай постійний успіх, радість і достаток

Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,

Хай життєвий досвід творить з буднів свята,

Господь дарує довгих-довгих літ!