Фото без опису

30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

З початку російської військової агресії з України вимушено виїхали вже понад 5 мільйонів людей, більша частина з них – жінки та діти.

Щоб убезпечити себе від такого становища громадянам України, які є біженцями, та тим, які шукають тимчасового захисту, по приїзду у відповідну країну, необхідно невідкладно зареєструватися на тимчасове проживання.

Потрапляння людини в ситуацію торгівлі людьми спричиняє порушення прав кожного громадянина, таких як право на життя, повагу до гідності, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування та інші.

Сьогодні 25.07.2023 р. в селах Середньомайданського старостинського округу пройшла вулична акція до дня протидії торгівлі людьми під назвою "Людина не товар". У акції брали участь перехожі люди, яких було проінформовано, на дану тему, провідним бібліотекарем Надією Кухарчук та керівником - адміністратором Христиною Михалчук, яка в свою чергу роздавала буклети.

А ТАКОЖ учасниками гуртків самодіяльності знято інформаційний онлайн ролик під назвою "Людина не товар"

Фото без опису