Сьогодні 28.01.2024 року в церкві Воздвиження Чесного Животворящого Хреста села Середній Майдан відбувся гарний Різдвяний переспів "Від Різдва тай до Йордана". Переспівувалися колядки старшим населенням села з меншими.

Хвилиною мовчання і бандерівською колядкою "У Різдвяну нічку" вшанували загиблих воїнів-героїв теперішньої війни. Гарно і щедро повіншували нашу церкву маленькі засівальники, дівчатка-йорданички, скропили всіх присутніх віршиками і побажаннями.

Гарним завершенням цього дійства стало частування від старости Кінаша Богдана Дмитровича. Який сказав: - " За гарними нашими традиціями, колядників треба пригощати".

Тож всім щиро, щиро дякую за те, що не побоялися холоду і прийшли провести Різдвяний цикл свят. Дякую хористам, які підтримали мене, дякую діточкам за їхню активність і бажання брати участь, дякую батькам, що не побоялися холоду і привели своїх діточок і всім, всім, всім, які разом з нами колядували.

Мирного всім неба! Божого благословення!

Слава Україні! Героям слава! Христос ся Рождає! Славімо Його!