Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

29 січня 1918 року назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

Поминальними панахидами у церквах сіл Глинки та Середній Майдан вшанували загиблих Героїв Крут та воїнів нашого часу. Після чого у клубі села Середній Майдан відбулася година пам’яті « Крути – честь і трагедія України». З віршем Іванни Долі Героям Крут та сучасним воїнам присвячується... виступила Антоніна Михалчук. Після чого переглянули фільм «Щедрик».

У ході перегляду фільму, було зібрано 300 грн на потреби ЗСУ. Ці кошти будуть передані у скриньку, яка знаходиться у церкві села Середній Майдан. Щиро всім дякую.

• Фото без опису