8 січня-145 років з дня народження Степана Васильченка

Відомий і, на жаль, несповна поцінований у нашому літературознавстві письменник Степан Васильченко належить до тих художників слова, які продовжуючи славні традиції наших класиків, творили українську літературу хх століття, яка своїми художніми якостями, глибоким психологізмом, увагою до людської особливості мала досягти рівня, за словами М. Хвильового, світових літературних вершин. Незважаючи на плин часу, слово С. Васильченка й сьогодні відкриває нам таємниці добра, радості та людської краси. Для творчості С. Васильченка властивий послідовний і глибокий оптимізм. У розвитку благородних духовних якостей простої людини він вбачав запоруку всіх її перемог і досягнень.

Велика любов до дітей, спонукала його до написання більшості своїх творів. Не всі діти знайомі нажаль з творчістю великого письменника.

У бібліотеці Добротова 9 січня відбулися літературні посиденьки «Велика любов до маленьких людей», присвячений до дня народження С.Васильченка.