Даний підрозділ буде обслуговувати 3 населені пункти, а це більше тисячі мешканців можуть розраховувати на вчасну допомогу. Найближчий пожежний підрозділ знаходиться на відстані 15 км, тому створення ДПК було важливою та необхідною подією для місцевих жителів.

Розпочали урочисте дійство з молитви та благословення настоятеля парафій сіл: Вишнівці, Глинки та Середній Майдан  - о. Романа БОГУСЛАВЦЯ.

“Завдяки розумінню керівництва району та громади, що безпека і захист потрібний кожному мешканцю, громада віднайшла можливість відкрити підрозділ добровольців - вогнеборців, яка буде ефективно надавати допомогу у будь-якій надзвичайній ситуації. ”- зазначив у вітальному слові заступник начальника Головного управління Віталій ФЕДУНКІВ та вручив подяки за вагомий внесок у розвитку місцевої добровільної пожежної охорони Івано-Франківської області — голові Ланчинської ТГ Надії ДАНИЛЮК та начальнику МПК ЖУПНИКУ Івану.

”Спільними зусиллями вдалося відкрити підрозділ, який буде ефективно надавати допомогу у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій і так, як він розміщений поблизу місцевої школи, дітки тут будуть частими гостями, а саме вони наше майбутнє” - зазначив голова Надвірнянської РДА Петро ХМЕЛЬОВСЬКИЙ.

Цікавинкою урочистого свята став виступ дітей Середньомайданського ліцею,  потішив всіх присутніх та додав віри у світле та мирне майбутнє України.

З побажаннями для мешканців сусідньої громади виступив голова Переріслянської громади – Володимир МОЛДАВЧУК.

«Сьогодні чудовий день і нове надбання для села, від сьогодні кожен житель нашого округу спатимете спокійно і знатиме, що ми у надійних руках рятувальника», - виступила голова Ланчинської ТГ Надія ДАНИЛЮК, подякувала всім хто долучився та вручила подяки начальнику головного управління ДСНС в Івано-Франківській обл.. полковнику служби цивільного захисту – Володимиру ЧЕРНЕЦЬКОМУ, начальнику Надвірнянського районного управління Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області – Віталію ФЕДОРЧУКУ, а також працівникам Ланчинської МПК.

На завершення заходу відбулось урочисте розрізання стрічки та освячення приміщення добровільної пожежної команди та пожежного автомобіля.