У четвер, 12 жовтня 2023 року, в залі засідань селищної ради відбулося засідання 26 чергової сесії Ланчинської селищної ради VІІI демократичного скликання, яке провела голова селищної ради Надія Данилюк.

В роботі сесії взяли участь 11 депутатів селищної ради із 19 обраних. До порядку денного сесії включено такі питання:

- Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2022 № 843 «Про бюджет Ланчинської селищної територіальної громади на 2023 рік»..

- Про внесення змін у Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Ланчинської громади на 2022-2024 роки.

- Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Карпати» за 9 місяців 2023 року.

- Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП КП ЦПМСД Ланчинської селищної ради за 9 місяців 2023 року.

- Про внесення змін до фінансового плану КНП КП ЦПМСД Ланчинської селищної ради на 2023 рік.

- Про визначення об’єкта з капітального ремонту Ланчинського ліцею ім. Ю. Шкрумеляка Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Про визначення об’єкта з благоустрою території – облаштування тротуарної доріжки по вулиці Б. Хмельницького в селищі Ланчин.

- Про внесення змін до рішення сесії про кількісний та персональний склад виконавчого комітету.

- Про затвердження Програми відзначення державних, регіональних, професійних свят та пам’ятних дат, проведення культурно-масових та представницьких заходів у Ланчинській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки

- Про виконання бюджету Ланчинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

- Про утворення комунального некомерційного підприємства «добровільна пожежна команда»  ланчинської селищної ради надвірнянського району івано-франківської області

- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по передачі у власність для БОЖБ - 34 рішення

- Затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення          (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) по передачі у власність для ОСГ

- Затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд - 2     рішення

- Затвердження детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки

- Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій площею 50 кв. метрів  в селі Середній Майдан.

- Про надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території для розширення кладовища площею 0,30га біля церкви  Воздвиження Чесного Хреста в селі Середній Майдан.

- Про внесення змін в рішення сесії від 29.06.2021 року № 348 «Про встановлення ставок земельного податку та пільг»

- Продовження терміну дії договорів земельних ділянок площею 40,2687га; 71,7819 га; 46,3752га. для ведення фермерського господарства терміном на 7 (сім) років.

- Затвердження рішення комісії обстеження земельних ділянок по вулиці Горішна селища Ланчин.

- Розгляд заяви підприємця жителя  селища Ланчин.

- Різне

За результатами голосування було прийнято всі питання порядку денного. Згідно до чинного законодавства усі результати голосування депутатів розміщені на офіційному вебсайті Ланчинської селищної ради у розділі головного меню "Поіменне голосування".