Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі за Єдиним закупівельним словником:   ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти».

 Бензин А-95(талони), дизельне паливо (талони)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області. Україна, 78455 Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт.Ланчин, вул.Шкільна, 3. Код за

ЄДРПОУ – 04354545.

1. Назва предмета закупівлі Бензин А-95(талони), дизельне паливо (талони) із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:                                                                                 ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти». 

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування необхідності закупівлі даного товару  – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає вимогам та потребам замовника.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідними паливно-мастильними матеріалами з метою здійснення транспортування персоналу для виконання працівниками їхніх трудових функцій, а також відповідних матеріалів та обладнання, що можуть знадобитися у процесі виконання таких функцій.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби до кінця 2023 року, обрахованої Замовником на основі фактичної потреби у використанню паливно-мастильних матеріалів та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей транспортних засобів, що обліковуються на балансі Замовника, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

 

Технічні вимоги

            АЗС учасника повинна знаходитись у межах 25 км від селища Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області. Відпуск пального на АЗС учасника здійснюється за талонами. Термін дії талонів має бути не менше шести місяців з моменту отримання талонів замовником.

Якість дизельного палива повинна відповідати діючим стандартам, зокрема, ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови», цетанове число мін. значення: 51, вміст сірки: 10мг/кг, спосіб реалізації: талон.

Кількість: 1000 літр

Якість бензину А-95 повинна відповідати діючим стандартам, зокрема, ДСТУ 7687:2015, октанове число мін. значення: 95, вміст сірки: 10мг/кг, спосіб реалізації: талон.

Кількість: 500 літр

Мета використання товару: для задоволення потреб Замовника.

Місце поставки талонів: вул. Шкільна,3, смт. Ланчин, Надвірнянський район, Івано-Франківської області, АЗС Постачальника чи його партнерів.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-002936-a

4.Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Закупівля товару за предметом: Бензин А-95(талони), дизельне паливо (талони) із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти», здійснюється за рахунок місцевого бюджету (рішення сесії 843-19/2022 від 23.12.2022 р. «Про бюджет Ланчинської територіальної громади на 2023 р.»)

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 82485,0 грн. з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі дизельного палива, до кінця 2023 року, розраховувалась на підставі даних сайту Міністерства фінансів України (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/) на якому публікується інформація про ціни на пальне провідних операторів ринку по Івано-Франківській області станом на 04.09.2023 р.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмета закупівлі визначено методом множення планового обсягу дизельного палива на середню вартість 1-ї літри пального у Івано-Франківській області встановленого 04.09.2023 р.

Відповідно:

 (V × Цтар) = ОВрег

де:

ОВрег— очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V — кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар — ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікувані обсяги використання дизельне паливо – 1000 літрів.

1) Загальна вартість Дизельного палива розраховувалась за математичною формулою наведеною нижче:

Середня вартість 1-го літру Дизельного палива у Івано-Франківській області  – ціни провідних операторів  ринку  (54,99 грн з ПДВ) множимо на необхідний обсяг 1000 літрів отримуємо вартість 54990,0 (п’ятдесят чотири тисячі дев’ятсот дев’яносто гривень) з ПДВ.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі Бензин А-95, до кінця 2023 року, розраховувалась на підставі даних сайту Міністерства фінансів України (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/) на якому публікується інформація про середню ціну на пальне провідних операторів ринку по Івано-Франківській області станом на 04.09.2023 р.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмета закупівлі визначено методом множення планового обсягу бензину А-95 на середню вартість 1-ї літри пального у  Івано-Франківській області встановленого 04.09.2023 р.

Відповідно:

 (V × Цтар) = ОВрег

де:

ОВрег— очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V — кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар — ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікувані обсяги використання бензину А-95  –500 літрів.

1) Загальна вартість бензину А-95 розраховувалась за математичною формулою наведеною нижче:

Середня вартість 1-го літру бензину А-95 у Івано-Франківській області                         (54.99 грн з ПДВ) множимо на необхідний обсяг 500 літрів отримуємо вартість 27495,0 (двадцять сім тисяч чотириста дев’яносто п’ять гривень 00 коп.) з ПДВ.

 

 

 

Уповноважена особа                                                                     Людмила БІЛОУС