Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області. Україна, 78455 Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт.Ланчин, вул.Шкільна, 3. Код за

ЄДРПОУ – 04354545.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Благоустрій території парку імені Б.Хмельницького в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, код національного класифікатора України  «Єдиний закупівельний словник»  ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано відповідно до потреб Замовника та на основі Дефектного акта, згідно Додатка 2 до Тендерної документації. Закупівля послуг із поточного ремонту здійснюється з метою забезпечення належної якості благоустрою території парку Ланчинської територіальної громади загального користування місцевого значення.

Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами).

3. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2023-07-17-007040-a

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

З метою реалізації у 2023 році проєктів-переможців дванадцятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та відповідно до спільного розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від  26.04.2023 № 153/297-р «Про внесення змін до розпоряджень Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 06.02.2023 № 41/56-р та від 20.02.2023 № 62/84-р (зі змінами)», передбачені в обласному бюджеті на 2023 рік кошти в сумі 631,5 тис.грн.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 594,249 тис.грн з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

При визначенні очікуваної вартості використовуємо локальний кошторис, згідно якого загальна кошторисна вартість Благоустрою території парку імені Б.Хмельницького в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району  Івано-Франківської області складає 594,249 тис. грн.

Уповноважена особа                                                           Людмила БІЛОУС

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ЄДРПОУ – 04354545.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

3. Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2023-07-17-007040-a

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 594,249 тис.грн з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: