Фото без опису

 

 

 

 

 

   

 

 

 

26 квітня-є днем пам’яті про найбільшу техногенну аварію та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

В результаті вибухів на ЧАЕС стався викид пилу, який за своїм рівнем радіації у 100 разів перевищував радіацію після вибуху двох ядерних бомб над Японією у 1945році.

У грудні 2016 року Генеральна асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Варто нагадати дії влади СРСР,яка намагалися приховати маштаби трагедії, чим збільшила кількість постраждалих радіації.

Тривогою і болем наповнені наші серця. Болем за нашу землю, яку зрошують смертоносні кислотні дощі, за отруєні хімічними відходами ріки, за небо з озоновими дірами, за вирубані ліси.

В Добротівській бібліотеці для користувачів провідний бібліотекар Микитишин Л.С. організувала книжкову виставку «Чорнобиль в серці України,а тінь його по всій землі» Ми з вами і нинішнє покоління, повинні робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутнього покоління; дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, не забруднювати ріки, бо ми розуміємо, що не земна куля належить нам, а ми належим їй.