Фото без опису Фото без опису

31 травня 2023 року в Ланчинській селищній раді відбулася робоча нарада за участю голови громади Надії Данилюк з представником Державної податкової служби, а саме в.о. начальника Надвірнянського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управляння оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС в Івано-Франківській області Наталією Янко та працівників:

- відділу землекористування, архітектури, ЖКГ, благоустрою території та аграрної політики;

- відділу документообігу, кадрової, інформаційної та загально-організаційної роботи;

- управління фінансів.

Предметом зустрічі було налагодження партнерських відносин з органами місцевого самоврядування з метою координації роботи щодо нарахування щодо та сплати контролюючим органом мінімального податкового зобов'язання фізичними особами громади, а також по майнових податках, по наповненню бюджету, стягнення заборгованості по платежах в сумах менших 3060 грн, про здачу нежитлової нерухомості та сплату з неї податку на доходи фізичних осіб  та інші.

Фото без опису Фото без опису

Нарада була успішною – працівники земельного, загального відділів та фінансового управління змогли поставити нагальні питання та отримали відповідну консультацію з питань оподаткування фізичних осіб громади.

Результати наради дозволять забезпечити правильне нарахування та своєчасну сплату податків фізичними особами громади, що є важливим кроком у забезпеченні фінансової стабільності місцевого бюджету та розвитку громади в цілому.